RATY 0%!!! RATY 0%!!! RATY 0%!!! RATY 0%!!! RATY 0%!!! RATY 0%!!!

O nas

 

Dlaczego my?

Sportivo.pl - Autoryzowany Partner

Jeśli szukasz nowoczesnych, zaawansowanych urządzeń, w tym stylowych zegarków, monitorów ruchu lub nawigacji GPS, to nasza oferta skierowana jest do Ciebie. Od 14 lat jesteśmy oficjalnym dystrybutorem specjalistycznych produktów renomowanej marki Garmin, która od blisko 30 lat, dostarcza wysokiej jakości, niezwykle wytrzymałe i wielofunkcyjne urządzenia.

Jednym z flagowych produktów, cieszących się dużym powodzeniem, są zegarki Garmin Fenix 7 oraz Fenix 7 pro, których mamy bardzo szeroką ofertę. Urządzenia te mają wbudowanych bardzo wiele funkcji i mogą m.in. wyznaczyć optymalną trasę dzięki systemom GPS czy GLONASS, czy zbierać informacje treningowe i wynikające z aktywności, co pozwala na zwiększenie efektywności ćwiczeń. Co więcej, zegarki z rodziny Fenix wykonane są z bardzo wytrzymałych materiałów, w tym m.in. stali i charakteryzują się długotrwałymi bateriami – będą więc świetną inwestycją na wiele lat. Polecamy również sprawdzenie innych modeli zegarków – np. Instinct czy Forerunner.

Z kolei urządzenia Garmin GPS służące do nawigacji, spełnią oczekiwania zarówno zawodowych kierowców, transportujących towary, jak i osób prowadzących samochody osobowe. Urządzenia pozwolą szczegółowo zaplanować trasę oraz ostrzegą przed zagrożeniami. Mamy także modele z wbudowaną kamerą wysokiej jakości, która staje się już dzisiaj niezbędnym wyposażeniem każdego pojazdu.

 

Dane kontaktowe:

GPS1.pl Przemysław Pietraszewski - oficjalny kanał sprzedaży detalicznej i hurtowej Garmin Polska Sp. z o.o.
ul. Grunwaldzka 73
85-239 Bydgoszcz
NIP 641-137-18-76, REGON 240606679,
Nr rachunku bankowego: mBank 87114020040000360246622264