RATY 0%!!! RATY 0%!!! RATY 0%!!! RATY 0%!!! RATY 0%!!! RATY 0%!!!

GARMIN VENU 3 - EWOLUCJA ŚWIETNEGO SMARTWATCHA SPORTOWEGO DLA KAŻDEGO!

03-09-2023

Garmin zaprezentował nowy model smartwatcha o nazwie Venu 3 oraz Venu 3s - zegarki z serii Venu są bardzo popularne i lubiane wśród swoich użytkowników. To eleganckie urządzenie, które nie tylko pomoże Ci monitorować swoją aktywność fizyczną, ale także zadba o Twój sen, regenerację i poziom energii. Ten nowy model ma wiele zaawansowanych funkcji, które sprawią, że lepiej poznasz swoje ciało i poprawisz swoją kondycję. 

 

Budowa i rozmiary Garmina Venu 3

Garmin Venu 3 to smartwatch z dotykowym ekranem AMOLED. Ekran jest jasny i czytelny nawet w słońcu, a także odporny na zarysowania dzięki zastosowaniu szkła Gorilla® Glass 3 i uszczelniony  na wodę (do 5 ATM).

Zegarek posiada dwa rozmiary:

  • Venu 3 - Koperta o wymiarach 45 x 45 x 12 mm i wadze 46 g. Przekątna ekranu 1,4 cala i rozdzielczości 454 x 454.
  • Venu 3s - Koperta o wymiarach 41 x 41 x 12 mm i wadze 40 g. Przekątna ekranu 1,2 cala i rozdzielczości 390 x 390 pikseli.

 

Jakie funkcje sportowe ma Garmin Venu 3?

Zegarek ma wbudowany GPS, GLONASS i Galileo, dzięki czemu dokładnie śledzi Twoją lokalizację i prędkość podczas różnych aktywności na zewnątrz. Możesz wybrać spośród ponad 30 preinstalowanych aplikacji sportowych, takich jak bieganie, rower, pływanie, golf, joga, pilates, HIIT, trening siłowy i wiele innych. Zegarek oferuje także animowane treningi na ekranie, które pokazują Ci jak poprawnie wykonywać ćwiczenia. Co więcej, zegarek ma tryb dla użytkowników wózków inwalidzkich, który śledzi pchnięcia zamiast kroków i dostosowuje treningi do ich potrzeb.

 

Jakie wskaźniki zdrowotne ma Garmin Venu 3?

Garmin Venu 3 nie tylko mierzy Twoją aktywność fizyczną, ale także monitoruje Twoje zdrowie i samopoczucie. Zegarek ma pulsoksymetr, który mierzy poziom nasycenia krwi tlenem (SpO2), co może być pomocne w wykrywaniu problemów z oddychaniem lub wysokością. Zegarek także mierzy tętno na nadgarstku i ostrzega Cię o nieprawidłowych zmianach. Ponadto zegarek śledzi Twój sen i podpowiada Ci jak go poprawić. Zegarek potrafi także wykrywać Twoje drzemki co jest nowością w tym urządzeniu i pokazywać Ci ich korzyści dla Twojej energii i regeneracji.

Zegarek ma również funkcję monitorowania energii ciała (Body Battery), która pokazuje Ci poziom Twojej energii na podstawie różnych czynników, takich jak aktywność, stres, sen i oddech. Dzięki temu możesz lepiej zaplanować swój dzień i wybrać najlepszy czas na trening lub odpoczynek. Zegarek także pomaga Ci kontrolować swój stres i oddech za pomocą funkcji relaksacji i oddychania.

 

Jaki jest czas działania Garmina Venu 3 i Venu 3s?

Garmin Venu 3 to smartwatch, który łączy w sobie funkcje sportowe i zdrowotne.

W zależności od rozmiaru koperty czas działania baterii wynosi:

  • Venu 3 - do 14 dni w trybie smartwatcha lub do 26 godzin w trybie GPS,
  • Venu 3s - do 10 dni w trybie smartwatcha lub do 21 godzin w trybie GPS.

 

Aplikacje smart Garmina Venu 3

Zegarek jest także kompatybilny ze smartfonami z systemem Android lub iOS i pozwala Ci odbierać powiadomienia o połączeniach, wiadomościach, e-mailach i innych aplikacjach. Możesz także sterować muzyką na swoim telefonie lub słuchać jej bezpośrednio ze zegarka za pomocą usług streamingowych takich jak Spotify czy Deezer. Urządzenie umożliwia odbierania połączeń telefonicznych z zegarka oraz korzystanie z asystenta głosowego. Użytkownicy telefonów z systemem Android mogą odpowiadać na SMS’y głosowo bezpośrednio z zegarka. Warto wspomnieć jeszcze o wygodnych płatnościach zbliżeniowych prosto z smartwatcha.

 

Dla kogo jest Garmin Venu 3?

Garmin Venu 3 i Venu 3s to smartwatche dla osób, które chcą zadbać o swoją aktywność i zdrowie w sposób kompleksowy i inteligentny. Zegarek ma wiele zaawansowanych funkcji, które pomogą Ci lepiej poznać swoje ciało i poprawić swoją kondycję. Zegarek jest także elegancki i wygodny w noszeniu, a jego ekran AMOLED zachwyca jakością obrazu. Jeśli szukasz smartwatcha z rozbudowanymi funkcjami sportowymi, który spełni Twoje oczekiwania pod każdym względem. Linia zegarków Garmin Venu 3 nie jest rewolucją a ewolucją, która dalej podtrzymuje swój wysoki poziom i może być tym, czego potrzebujesz.

 

Szczegółową listę nowości oraz tabele porównawczą względem poprzedniego modelu znajdziesz - tutaj.